Najnowsze Posty

O MNIE

WITAJ NA MOIM BLOGU
Nazywam się Maria Brzegowy i jestem specjalistą żywienia człowieka, pracuję jako dietetyk. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, spec. z dietetyką na krakowskim UR, a obecnie staram się o tytuł doktora w zakresie TŻ.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Na co dzień pracuję w krakowskiej przychodni Gastromedica, I-medica w Żegocinie oraz w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. S. Dudricka w Skawinie. Prowadzę także swoją własną Poradnię Dietetyczną online www.mariabrzegowy.pl.

Aktualnie, stale współpracuję z portalem sieci aptek Dbam o Zdrowie.
Na zlecenie redaguję również artykuły dla wielu pojedynczych serwisów i magazynów (na swoim koncie mam m.in. teksty pisane w ramach kampanii dla producenta wód Żywiec Zdrój, dla ZdrowieIntymne.pl, Apetyt na Zdrowie, Vita Rustica oraz czasopisma specjalistycznego o żywności i żywieniu Food Forum). 

Merytorycznie wspierałam Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania. Prowadziłam/prowadzę również szereg warsztatów, wykładów i prelekcji w żłobkach, szkołach, uczestniczę w wielu akcjach promujących zdrowie, a w 2015 roku miałam przyjemność wchodzić w skład zespołu kształcącego przyszłych dietetyków na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Dietla w Krakowie

W swojej codziennej pracy stawiam na indywidualność i możliwość wyboru, wyznaczam granice, ale ich nie zamykam, o czym sami możecie przekonać się odbywając wizytę w jednym z moich gabinetów lub konsultując się ze mną online. Wyznaję Teorię Umiaru, którą sama sobie zdefiniowałam.

W 2013 roku zostałam Mamą i to właśnie ta rola, ten zawód jest najważniejszym w moim życiu. W wolnych chwilach - jak to kobieta - lubię biegać po sklepach, czytać książki i oglądać Rodzinkę.pl :)

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej


KONTAKT


_____________________________________


WYBRANE CERTYFIKATY (KURSY / KONFERENCJE)


ZOBACZ RÓWNIEŻ