Najnowsze Posty

HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018, Stadion Narodowy PGE, Warszawa

By 19:41 , , , , ,NOTATKA PRASOWA 
- PATRONAT MEDIALNY
Jeśli wydaje ci się, że zdrowy styl życia to batoniki proteinowe oraz godziny przesiedziane na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Wątpliwości pozwoli Ci rozwiać HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018, które odbędzie się w dniach 24-25.02.2018 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki oraz sportu. Osoby z pierwszych stron sportowych magazynów zdradzą ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Podczas wydarzenia będziesz miał możliwość m.in. spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, a także dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy.

Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Po szalonym świecie FIT teorii oprowadzi Was Ewa Chodakowska oraz Tomasz Choiński - Ambasadorzy wydarzenia, jak również wielu innych entuzjastów sportu. Bądźcie w tych dniach z nami na PGE Narodowym! :)

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie.
W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS - Konferencji poświęconej tematyce zdrowego stylu życia, posłuchamy między innymi o:

- Podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku
- Sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy
- Ilości białka jaka jest niezbędna w diecie sportowca
- Innowacyjnych metodach treningowych
- A także o tym czy ciąża – to powód by rezygnować z biegania?

Ponadto swoimi treningami i wystąpieniami zmotywują Was do działania m.in. Ewa Chodakowska, Tomasz Choiński, Anna Dziedzic, Klaudia Szczęsna, Anna Szczypczyńska, Łukasz Jakóbiak, Sylwia Sobota czy Arkadiusz Tańcula.

Sprawdź kto jeszcze jest Gościem Specjalnym wydarzenia: PRELEGENCI
Wśród pozostałych atrakcji wydarzenia znalazły się warsztaty dietetyczne, pokazy sztuk walki, strefa metamorfozy, warsztaty treningowe i taneczne oraz strefa chillout’u.

Strona internetowa wydarzenia: HLS

Termin: 24-25.02.2018
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie
Bilety: HLS


You Might Also Like

0 komentarze

Przepis przypadł Ci do gustu? A może masz jakiś pomysł jak go udoskonalić? Tekst dostarczył Ci oczekiwanych informacji? Podziel się tym z innymi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ