Najnowsze Posty

KONKURS z HP - ZATRZYMAJ WSPOMNIENIA i wygraj nowoczesną drukarkę

By 12:12 , ,

Kochani,
W jednym z ostatnich postów wspominałam Wam o świetnym prezencie jaki otrzymałam od marki HP klik. Oprócz tego, że drukarka świetnie wygląda, jest zgrabna i solidna, fakt, że po prostu ją mam oszczędza już sporo mojego czasu. Do tej pory, żeby coś wydrukować musiałam przepinać dziesiątki kabli, zmieniać miejsce pracy by podłączyć się do tradycyjnej drukarki, przegrywać z komórki dane, które akuratnie chcę wydrukować et ce tera, et ce tera. Teraz nawet nie muszę się ruszać z miejsca – zasięg jest świetny! Mój Tata przykładowo ma swoje biuro w piwnicach ich domu. Siada piętro wyżej, w salonie, na wygodnej kanapie i wrzuca polecenie druku dokumentów. To chyba dla mnie najważniejsza zaleta. Leń? Czasami bywam, a co! J

Ponieważ jednak celem naszej kampanii było przede wszystkim zachęcenie Was do kreatywnego, wspólnego spędzania czasu ze swoimi Maluchami – od razu więc przejdę do zadania konkursowego, z którym przyjdzie się Wam zmierzyć. Nagrodą jest oczywiście wspomniany sprzęt – naprawdę więc warto wysilić nieco swoje szare komórki. Ze względu zaś na to, że zadanie będzie wymagało od Was nieco trudu (choć innym przyjdzie to zapewne łatwo i prześlą maila w 15 minut), czas na jego realizację ustalamy Wam aż na 3 tygodnie! Zachęceni? No to do dzieła!

Rozpoczęły się wakacje. Czas mnóstwa wrażeń, emocji i wspomnień, które większość z Was utrwala – czy to na komputerze czy to w tradycyjnym, wyklejanym albumie. Zatem…

WYMYŚL, ZAPROJEKTUJ BĄDŹ WYKONAJ, A NASTĘPNIE SFOTOGRAFUJ LUB PRZEŚLIJ SCAN/ZRZUT EKRANU Z POMYSŁEM NA ZACHOWANIE WSPOMNIEŃ Z WAKACJI, KTÓRY BĘDZIE MOŻNA ZREALIZOWAĆ PRZY POMOCY DRUKARKI DRUKUJĄCEJ NIE TYLKO TRADYCYJNE PLIKI, ALE I ZDJĘCIA.

Bonus za projekt/foto/scan etc. który będzie również zmiękczał moje dietetyczne serce :) Wszystkie więc chwyty z sałatkami, koktajlami i innymi zdrowymi produktami – DOZWOLONE. Ważne – nie jest to warunek konieczny. Równie dobrze może spodobać się nam pomysł z zacięciem elektronicznym, muzycznym, prawniczym bądź humanistycznym. Jeszcze jeden bonus – realizacje, które otagujecie na Facebooku jako #hp Mogą to być Wasze dodatkowe plusiki do nagrody. Przejrzę na pewno wszystkie!Być może będzie to więc mini-książka kucharska z przepisami na wszystkie potrawy jakie skosztujecie z maluchem w ciągu lata? Może okładka na płytę na której znajdzie się miks z ulubionymi wakacyjnymi piosenkami? A może piękny album z resztek kartonu, który przyozdobicie wydrukowanymi grafikami letnich gadżetów? Możliwości macie mnóstwo! Czasem im prościej tym lepiej.

Z graficzną pomocą może pospieszyć Wam też świetna aplikacja od HP. Tak szczerze powiedziawszy, początkowo podeszłam do niej nieco najeżona. Kto mnie dobrze zna, wie, że z techniką jestem odrobinę na bakier i potrafię zepsuć dosłownie wszystko! Aplikacja okazała się mega intuicyjna! Naprawdę, przykładowo, kartkę na Dzień Ojca zaprojektowałam w… minutę, dopisując jedynie stosowne teksty, a w kolejną minutę – wydrukowałam. Więcej czasu zajęło mi chyba obfotografowanie tego, niż sama realizacja. Naprawdę gorąco polecam! Grafik jest tam całe mnóstwo!Na realizację zadania macie 3 tygodnie czasu. Wszelkie projekty/zrzuty/scany i co tylko przyjdzie Wam do głowy – przesyłajcie do 24.07.2015 do g. 23.59 na mój adres mailowy: maria.a.brzegowy@gmail.com   Abym zdołała odnaleźć Wasze zgłoszenia w gąszczu innych maili, w temacie wiadomości wpiszcie: KONKURS Z HP.

Pamiętajcie – to jakim aparatem wykonacie zdjęcia, czy będzie to komórka czy nowoczesna lustrzanka, to czy główną rolę będą odgrywać bazgroły dwulatka czy dzieła dziesięcioletniej malarki – nie mają tak wielkiego znaczenia. Nawet jeśli nie dysponujecie żadnym nowoczesnym sprzętem, ani nawet wtedy gdy nie jesteście Rodzicami – możecie wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że dokładnie, szczegółowo opiszecie swój pomysł – na teraz lub na przyszłość. Liczy się inwencja! Inspiracja tego jak można wykorzystać nowoczesne techniki i wszechstronne sprzęty, takie jak drukarka marki HP do uchwycenia i zatrzymania wspomnień ze swoimi dzieckiem – stoi na pierwszym miejscu! POWODZENIA J

O PRODUKCIE
Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One(A9T81C)Urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie bezprzewodowe praktycznie z każdego miejsca – ze smartfonu, tabletu lub komputera podłączonego do Internetu.
Niski koszt, duże oczekiwania – ekonomiczne drukowanie w wysokiej jakości dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP.
Niezawodna wydajność – pozwala drukować więcej mniejszym kosztem bez ryzykownego napełniania wkładów, dzięki technologii Ink Advantage i wieloletniemu doświadczeniu
Tworzenie profesjonalnej jakości zdjęć bez obramowania oraz wyraźnych dokumentów. Inspiracja z każdym wydrukiem – wiadomości, zabawa i oszczędności zapewniane przez funkcję HP Printables

Wystarczy kilka chwil, aby zacząć drukować. Urządzenie automatycznie nawiązuje połączenie z siecią bezprzewodową od razu po wyjęciu z opakowania

Podwójna oszczędność – czasu i papieru – dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie wielofunkcyjne stworzone z myślą o oszczędzaniu – niskie zużycie energii z certyfikatem ENERGY STAR®. Niewielki wysiłek, duży efekt – łatwy, bezpłatny recykling wkładów w ramach programu HP Planet Partners.

Funkcje
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, zdjęcia
Monochromatyczny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cm
Możliwość pracy bezprzewodowej
Min. wymiary (szer. x gł. x wys.)
445 x 334 x 120 mm
Maks. wymiary (szer. x gł. x wys.)
445 x 608 x 390 mm
Waga
5,49 kg
Cena 459 zł

CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW? 
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U


ZWYCIĘZCĄ ZOSTAJE

URSZULA i jej album bajkowych posiłków dla malucha

"(...) jak się ma dziecko niejadka to trzeba kombinować np. ze śniadaniami i przygotowywać je tak, żeby dziecię zjadło. Masę takich śniadań mam już za sobą i czasem przydałby mi się ich "katalog". W niedługiej przyszłości czeka mnie też przygotowywanie lunchboxów do przedszkola, więc kolejne wyzwanie, z drukarką czy bez i tak będę musiała taki zbiór pomysłów przygotować :-)"

Prosimy o kontakt na maria.a.brzegowy@gmail.comRegulamin konkursu „Zatrzymaj wspomnienia”

I. Postanowienia ogólne konkursu

1.      Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady i warunki udziału w Konkursie „Zatrzymaj wspomnienia” (zwanym dalej „Konkursem”) prowadzonym na blogu mbrzegowy.blogspot.com (zwanym dalej „Blogiem”).
2.      Pomysłodawcą i Organizatorem Konkursu jest firma FleishmanHillard Sp. z o.o., ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa, NIP: 525-22-62-357 (zwana dalej Organizatorem).
3.      Organizator odpowiada za sprawny przebieg i prawidłowe przeprowadzenie Konkursu.

II. Uczestnictwo w konkursie

1.         Konkurs ma charakter otwarty.
2.         Konkurs odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na stronie mbrzegowy.blogspot.com  (zwanej dalej „Stroną konkursową”).
3.         Regulamin określa zasady udziału w organizowanym Konkursie i zawiera warunki uczestnictwa, które Uczestnik akceptuje w chwili przystąpienia do Konkursu.
4.         Udział w Konkursie jest bezpłatny.
5.         Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która łącznie spełnia następujące warunki:
a.         posiada pełną zdolność do czynności prawnych; osoby nie posiadające pełnej zdolności prawnej biorą udział w Konkursie za zgodą i akceptacją Regulaminu przez przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego;
b.         nie jest pracownikiem ani członkiem rodzin pracownika Organizatora ani autorów Bloga;
c.         spełnia inne warunki przewidziane w niniejszym Regulaminie.
6.         Konkurs trwa od 03.07.2015 do 24.07.2015 do godziny 23:59
7.         Warunkiem udziału w konkursie jest opracowanie/zaprojektowanie pomysłu na utrwalenie wspomnień wakacyjnych z wykorzystaniem drukarki HP
8.         Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 31.07.2015
9.         Uczestnik oświadcza, że zgłoszona przez niego praca konkursowa jest jego autorstwa i nie narusza dóbr osób trzecich.
10.      Za wszelkie roszczenia osób trzecich, dotyczące treści prac konkursowych zgłoszonych w Konkursie, wynikające z tytułu naruszenia ich praw autorskich osobistych lub majątkowych odpowiada Uczestnik.
11.      Uczestnicy Konkursu poprzez fakt przystąpienia do niego, wyrażają zgodę na wykorzystanie przez Organizatora ich danych osobowych podanych w Konkursie dla potrzeb przeprowadzenia niniejszego Konkursu, na warunkach określonych w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. NR101, poz. 926).
12.      Organizator i autor Bloga nie biorą odpowiedzialności za pracę konkursową Uczestnika konkursu. Nie dopuszcza się używania w pracy konkursowej treści wulgarnych bądź obraźliwych czy też naruszających prawo polskie bądź niniejszy Regulamin. Użycie treści tego typu powoduje wykluczenie Uczestnika z udziału w Konkursie przez Organizatora.
13.      Uczestnik zgłaszający się do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora do celów związanych z realizacją Konkursu zgodnie z Regulaminem.
14.      Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu Konkursu w całości oraz zobowiązanie się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad. Przystępując do Konkursu Uczestnik potwierdza również, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.


IV. Przyznanie nagrody

1.         Nagrodą w konkursie jest drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3545.
2.         Organizator Konkursu przyznaje 1 nagrodę dla Uczestnika, którego praca konkursowa zostanie uznana za najlepszą.
3.         O przyznaniu nagrody decyduje Komisja, w skład której wchodzą autor Bloga oraz przedstawiciel Organizatora. Wybierając zwycięzcę kierować się oni będą m.in. kreatywnością,  oryginalnością,  poczuciem humoru i walorami językowymi zgłoszonych prac konkursowych. Spośród nadesłanych prac konkursowych autor Bloga wybierze trzy najlepsze, spośród których przedstawiciel Organizatora wybierze jedną zwycięską.
4.         Decyzja o przyznaniu nagród jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
5.         Wszelkie koszty związane z przyznaniem nagrody ponosi Organizator.
6.         Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w umieszczonym na blogu: mbrzegowy.blogspot.com  wpisie zawierającym pracę konkursową
7.         Laureat winien skontaktować się z autorką bloga poprzez adres mailowy: maria.a.brzegowy@gmail.com w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym terminie laureat traci prawo do nagrody, a otrzymuje ją kolejny wybrany przez Komisję Uczestnik Konkursu.
8.         Treść wiadomości email, o której mowa  w pkt. 7 powinna zawierać:
a)         Imię i nazwisko
b)        Adres korespondencyjny
c)         Telefon kontaktowy
9.         Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych przychód uzyskany z tytułu nagrody podlega opodatkowaniu ryczałtowemu w wysokości  11.1 % wartości nagrody. Płatnikiem podatku jest organizator konkursu.
10.       W przypadku, gdy zdobywcą Nagrody będzie jakakolwiek osoba, która nie spełnia warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie, osoba taka traci prawa do nagrody, a w wypadku ujawnienia tego faktu po jej doręczeniu osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu. Organizator uprawniony będzie do przyznania takiej nagrody Uczestnikowi, który zajmował kolejne miejsce w Konkursie.
11.       Organizator wyłącza możliwość wypłaty ekwiwalentu pieniężnego za którąkolwiek z Nagród ani zamiany jej na inną nagrodę.

V. Nadzór nad przebiegiem konkursu

1.         Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu oraz nad przestrzeganiem Regulaminu w trakcie trwania Konkursu będzie czuwała Komisja (zwana dalej „Komisją”).
2.          W skład Komisji wchodzą:
a. autor Bloga
b. przedstawiciel Organizatora
3.         Wszelkie uwagi zgłoszone przez Uczestników w sposób określony w punkcie poprzedzającym będą na bieżąco rozwiązywane i rozstrzygane. Decyzje Komisji w przedmiocie reklamacji czy uwag podejmowane będą większością głosów w formie pisemnej uchwały w ciągu 7 dni od dnia ich doręczenia Organizatorowi. Od decyzji Komisji nie przysługuje odwołanie. Reklamacje można składać w terminie do dnia 14.08.2015

VI. Postanowienia końcowe

1.         Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z Konkursem będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.
2.         W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie będą miały przepisy prawa polskiego.
3.         Wszelkie informacje na temat Konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się pod adresem e-mail dorota.kociubinska@fleishmaneurope.com.
4.         Odpowiedzi będą udzielane w ciągu 7 dni roboczych.
5.         Niniejszy Regulamin jest do wglądu w siedzibie Organizatora Konkursu oraz na stronie mbrzegowy.blogspot.com
6.         Niniejszy Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.

You Might Also Like

0 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ