Najnowsze Posty

Lżejsza na wiosnę – jak schudnąć kilka kilogramów i odżywić swoje ciało - ZdrowieIntymne.pl

By 09:51 , , ,


Choć dopiero luty, zapewne większość z Was z utęsknieniem zerka w kalendarz i myśli o cieplejszych dniach. Wraz z nimi nadejdzie czas, kiedy gruba, puchowa kurtka, wełniany sweter i czapka nie będą już potrzebne, a każdy kawałek ciała bezlitośnie odsłoni lekkie ubranie. Co zrobić by wiosną móc założyć cienką sukienkę, a w lecie nie wstydzić się wyjść na plażę w bikini? Przede wszystkim uzbrój się w cierpliwość i nastaw pozytywnie. I oczywiście – zacznij od TERAZ.

Żadne drastyczne diety, mordercze treningi i całe mnóstwo innych wyrzeczeń nie jest warte zniszczonego zdrowia i zepsutego humoru, nawet kosztem cudownej figury. Prędzej czy później po macoszemu potraktowane ciało i organizm odwdzięczy się, a my same szybko wrócimy do dawnego stanu rzeczy. Okazuje się, że aby móc pięknie wyglądać wiosną, nawet jeśli w zimie nieco się sobie pofolgowało, wcale nie trzeba ostro ograniczać i zmieniać swojego aktualnego stylu życia. Czasami wystarczą jedynie drobne zmiany, które w przełożeniu na wiele miesięcy dadzą wspaniałe efekty. Czy wiesz, że przykładowo rezygnacja z jednego batonika dziennie, przez cały rok, przy zachowaniu właściwej, pokrywającej Twoje zapotrzebowanie i wydatki energetyczne diecie, może pomóc Ci zrzucić nawet 4-5 kilogramów w skali roku? Tak, to możliwe! Czasami drobnostki psują efekty. Wystarczy tylko usiąść i pomyśleć jakie błędy popełniamy.

Zmień myślenie
 „Dieta” to słowo, którego nie lubię. To słowo, które odstrasza każdego bo od lat już przecież kojarzy się nam z głodówkami, monotonnymi posiłkami, eliminacją wszystkiego co kochamy. Na wiosnę proponuję Ci zmianę Twojego myślenia. Słowo „dieta” niech oznacza dla Ciebie po prostu Twój styl życia, Twoje wybory, dobre nawyki, sposób postrzegania konkretnych smaków, doznania podniebienia. „Jestem na zdrowej diecie” – mów. Na diecie będącej częścią Twojego dnia, Ciebie samej. Ty się nie ograniczasz! Nie odchudzasz! Ty zmieniasz swoje nawyki! Pamiętaj o tymCHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-UYou Might Also Like

0 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ