Najnowsze Posty

KONKURS - Wygraj bony na zakupy w eko-sklepie i inne gadżety - BIO-KRAINA

By 11:46


KOCHANI MOI,
tak jak obiecałam, rok 2015 będzie obfitował w konkursy z mnóstwem nagród :) Tym razem postanowił obdarować Was eko-sklep – BIO-KRAINA. Gotowi?



Sklep prowadzą dwie, świetne dziewczyny z którymi miałam okazję długo mailować i bliżej się poznać:

„Pomysł otwarcia sklepu ekologicznego zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Po okresie planowania, niejednej nieprzespanej nocy oraz pomimo wielu obaw naszych mężów, zapadła decyzja i tak powstała BIO-KRAINA.pl.”

„Żadna z nas nie jest handlowcem. Nasze wykształcenie i wykonywane do tej pory zawody dalekie są od branży spożywczej, czy kosmetycznej. Jednak w trosce o zdrowie naszych bliskich i nasze zaczęłyśmy poszukiwać naturalnej, zdrowej żywności, kosmetyków oraz licznych produktów dla naszych dzieci.

Asortyment naszego sklepu obejmuje oprócz produktów spożywczych: kosmetyki naturalne dla dorosłych i dzieci, ekologiczne środki czystości, pieluchy wielorazowe i akcesoria niemowlęce oraz zabawki ekologiczne.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do tych, którym nie jest obojętne w jaki sposób się odżywiają i jakich produktów używają na co dzień. Także do osób, które poszukują optymalnych dla siebie diet. Do osób, które wybrały wegetarianizm lub weganizm. Do osób, które lubią eksperymentować w kuchni i poszukują nowych ciekawych, czasem egzotycznych smaków. A także do osób, których własny organizm zbuntował się przeciw dotychczasowej diecie i zmusił ich do zmiany sposobu odżywiania. Przygotowałyśmy specjalne kategorie produktów dla diabetyków oraz dla osób, które nie tolerują glutenu i laktozy. Osoby, które cenią jakość produktów, których używają oraz które dbają o zdrowie swoje i najbliższych znajdą u nas wszystko, by przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki. Wśród produktów spożywczych oferowanych w sklepie BIO-KRAINA.pl znajdą Państwo też wiele produktów niemodyfikowanych genetycznie.”

I fakt, sklep oferuje naprawdę całe mnóstwo ciekawych produktów. Zobaczcie sami! Czego tu nie ma? Mąka kasztanowa dla bezglutenowców, wyciskane musy dla niemowląt, cukier brzozowy w wygodnych saszetkach do zabrania ze sobą w torebce, pasty tahini, masło kokosowe, eko kostki rosołowe, coraz popularniejsza quinoa, gorzkie czekolady, pasty do chleba z karczochów czy pyszne muesli. Zgodnie też z obietnicą, sklep oferuje całą gamę produktów bez cukru, bez glutenu czy laktozy


W ich ofercie jest też ogrom kosmetyków – i dla dorosłych i dla dzieci, ekologiczne proszki do prania, a nawet zabawki, ubranka i książki


Co najważniejsze, Właścicielki nie spoczywają na laurach i pomimo bogatego już asortymentu ponad 3,100 tysiąca produktów – stale poszerzają swoją ofertę. Zaciekawieni? To jeszcze nie koniec, bo aby zachęcić Was do buszowania po ich sklepie, postanowiłyśmy zorganizować wspólny konkurs – na Walentynki :)

Tym razem, musicie odpowiedzieć na jedno proste pytanie. W maksymalnie 6 zdaniach! A nasze zadanie konkursowe brzmi:

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi otrzymają możliwość darmowych zakupów w ramach bonów podarowanych przez sklep, a także kilka gratisów. Oto i one:




Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy do 28 lutego. Nie zapomnijcie dopisać swojego adresu mailowego.
POWODZENIA!

REGULAMIN KONKURSU
1.     Konkurs organizuje blog Pozytywne Żywienie
2.     Fundatorem nagród jest eko-sklep internetowy BIO-KRAINA
3.     Wysyłkę przedmiotów zapewnia eko-sklep internetowy BIO-KRAINA
4.     Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski
5.     Konkurs rozpoczyna się z dniem 14.02.2015, a kończy 28.02.2015 o godzinie 23.59
6.     Zadanie konkursowe (1 odpowiedź na 1 uczestnika), należy zrealizować w komentarzach pod postem
7.     Odpowiedzi przekraczające 6 zdań nie będą akceptowane
8.     Uczestnik musi pamiętać o pozostawieniu swojego imienia i nazwiska oraz adresu mail
9.     Nagrodami w konkursie są bony prezentowe o wartości 50 i 30 zł wraz z darmową wysyłką oraz herbaty i peelingi.
11.   Organizator i fundator nie wyraża zgody na zamianę nagród na kwotę pieniężną

_____________________________________________________________________

BON NA ZAKUPY O WARTOŚCI 50 ZŁOTYCH ORAZ HERBATĘ I PEELING OTRZYMUJE
Justyna Kędra

BON NA ZAKUPY O WARTOŚCI 30 ZŁOTYCH ORAZ HERBATĘ I PEELING OTRZYMUJE

Małgosia Kamińska


Gratulujemy! W ciągu tygodnia otrzymacie maila :)

CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW? 
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

47 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ