Najnowsze Posty

KONKURS - wygraj książkę BlogerChef 2 - w sieci przepisów

By 15:46 ,


 

„Oto książka, która stanowi podsumowanie ponad półrocznych zmagań uczestników drugiej edycji cieszącego się niezwykłą popularnością konkursu o innowacyjnej formule łączącej rywalizację z pracą w zespole. BlogerChef to nie tylko ponad półroczne zmagania, podczas których blogerzy kulinarni rozwijali swoją pasję do gotowania i odkrywania nowych smaków, ale także eksplorowali ciekawe miejsca na kulinarnej mapie Polski.

Najlepsze dania zostały wybrane i nagrodzone przez profesjonalne jury, zaś teraz ty masz szansę samodzielnie przygotować te wyśmienite receptury w zaciszu własnej kuchni. Kurczak curry w sosie agrestowym, bazyliowe naleśniki z wędzoną gruszką, kozim serem i prażonymi migdałami, a może kopytka z bobu… możesz wybierać sponad kilkudziesięciu smakowitych i sprawdzonych przepisów.

Wypróbuj przepisy na wspaniałe dania wyselekcjonowane podczas wyjątkowego konkursu dla blogerów kulinarnych i poczuj się jak chef własnej restauracji.”
No właśnie. Jeśli i Wy macie ochotę wypróbować nasze przepisy– weźcie udział w konkursie. Zadanie będzie banalne – jak zwykle. Część z Was głosowała za tym by wprowadzić nieco kreatywności i wysiłku. Chcieliście się wykazać – wspaniale. Sugerowaliście m.in. wybór przepisu, ugotowanie go i wykonanie zdjęć. Ponieważ jednak pojawiło się również parę głosów, które obawiały się ocen jakości swoich fotografii – postanowiłam wyrównać szansę i wypośrodkować to. Pozostałam przy wyborze przepisu ale już jego realizacja będzie wyglądać nieco inaczej. A oto zadanie konkursowe:
3 najciekawsze uzasadnienia nagrodzę książką „BlogerChef 2” z małym słowem ode mnie. Uzasadnienie wcale nie musi wynosić przepisu na piedestały najwyższych gór (a wręcz nie chciałabym by tak było – chcę szczerych zgłoszeń). Nie chodzi też o to abyście pisali na siłę. Po prostu usiądźcie i pomyślcie gdzie sprawdziłaby się moja receptura. Może przyjęcie dla dzieci, które lubią kolor zielony? Kolacja z okazji rocznicy z motywem przewodnim? A może wycieczka i lunchbox? Może znajdziecie zastosowanie o którym ja nigdy nawet nie pomyślałam? Zaskoczcie mnie i rozbawcie. Macie na to całe 6 zdań tekstu (maksymalnie). Standardowo proszę o pozostawienie swojego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego. POWODZENIA! :)
______________________________________________________________

REGULAMIN KONKURSU
1.     Konkurs organizuje blog Pozytywne Żywienie
2.     Fundatorem nagród jest wydawnictwo Illuminatio/Vivante
3.     Wysyłkę przedmiotów zapewnia Pozytywne żywienie
4.     Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski
5.     Konkurs rozpoczyna się z dniem 21.01.2015, a kończy 05.02.2015 o godzinie 23.59
6.     Zadanie konkursowe (1 odpowiedź na 1 uczestnika), należy zrealizować w komentarzach pod postem
7.     Odpowiedzi przekraczające 6 zdań nie będą akceptowane
8.     Uczestnik musi pamiętać o pozostawieniu swojego imienia i nazwiska oraz adresu mail
9.     Nagrodą główną w konkursie jest książka „BlogerChef 2”
11.   Organizator i fundator nie wyraża zgody na zamianę nagród na kwotę pieniężną

CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

____________________________________________________________

KSIĄŻKI LECĄ DO:
Daria Iciek
Elżbieta Kruczkiewicz
Ela Stysiał

GRATULUJĘ!
W ciągu najbliższego tygodnia otrzymacie maila

You Might Also Like

16 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ