Najnowsze Posty

Nowe Food Forum! Cholesterol, autyzm, bezglutenowy sportowiec, patologia ciąży...

By 20:42 ,Jak wybrać dobry ser? Dieta przyszłej mamy, a zdrowie jej wnucząt. Żywienie w autyzmie. Czy warto pić cydr? Jak odżywiać bezglutenowego sportowca i czy marka własna faktycznie może pochwalić się dobrą jakością?

Na te i inne pytania, odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze czasopisma specjalistycznego o żywności i żywieniu "Food Forum". Ode mnie - tekst o obniżaniu cholesterolu. Jak sobie pomóc drobnymi modyfikacjami diety. Z czego zrezygnować, co dodać i co wspólnego z poziomem cholesterolu ma aktywność fizyczna.

Jeśli jeszcze nie macie najnowszego egzemplarza - koniecznie biegnijcie do Empiku lub zamówcie prenumeratę na stronie www. Naprawdę warto, bo Food Forum to same najważniejsze i potwierdzone badaniami informacje opracowane przez sztab specjalistów z zakresu żywienia z całej Polski. Wykładowców, doktorów oraz profesorów uniwersytetów medycznych, rolniczych, dietetyków i pracowników naukowych. To zupełnie inna jakość. Inna niż babskie pisemka czy portale plotkarskie. To prawdziwe źródło wiedzy, które przyda się każdemu. POLECAM i REKOMENDUJĘ!


CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

2 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ