Najnowsze Posty

Z PAMIĘTNIKA MAMY - Fotoroczek Janka - (dużo zdjęć - retro / luz / kulinarnie)

By 18:21 , ,


Od pewnego już czasu, zarzucam Was podobnymi zdjęciami wszędzie gdzie tylko się da. Zmieniłam więc i panel na blogu, na Facebooku, wykorzystałam je jako ilustracje do tekstów, postów na fanpagu, a w dniu dzisiejszym - wreszcie mogę pochwalić się wszystkimi, moimi cudami. 

Sesję zdjęciową w ramach roczkowej pamiątki wykonała dla nas bliska fotograf - Kasia Budzyn, której prace od wielu już lat budzą ogromne i mega pozytywne emocje. Kasia ma swój własny, charakterystyczny i niepowtarzalny styl, który po przejrzeniu kilku sesji foto - z łatwością można zapamiętać. Wszystkie Jej dzieła są bajkowo podrasowane, pieczałowicie wykończone i robią naprawdę mocne wrażenie.
Kasia robiła dla nas już sesję ślubną, dlatego też oczywistym faktem był dla nas wybór Jej na swojego, rodzinnego fotoreportera.

Ponieważ w zasadzie mój blog ma charakter kulinarny, jedna ze stylizacji Janka nawiązuje właśnie do kuchennych rewolucji. W sumie - to praktycznie każde z tych zdjęć fantastycznie odzwierciedla nasze osobowości. Janek - typowy mały rozbójnik z  dziecięcym urokiem, ja - zwariowana, roztrzepana i nieco romantyczna, Łukasz - facet opanowany choć z wyraźnym, zabawnym ognikiem w oku. My.

Cała sesja miała nosić znamię stylu retro. 
W praniu wyszły jednak dodatkowe pomysły, które z radością wcieliliśmy w życie. 
Zostawiam Was ze zdjęciami.

PS Inne prace Kasi znajdziecie na Jej Facebook-u
Sesje są możliwe na terenie Bochni/Brzeska i okolic :)


CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

31 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ