Najnowsze Posty

Mamo! Możesz wszystko! - ciąża, dieta, trening, motywacja

By 21:13 , , , ,

Często spotykamy się z opinią, że kobieta po ciąży nigdy już nie będzie wyglądać dobrze. Że spodnie sprzed tych 9 miesięcy można wyrzucić, bluzki oddać bezdzietnej przyjaciółce, a bikini schować głęboko do szafy bo nasz brzuch już zawsze będzie przypominać obwisły worek. Że ciąża zmienia ciało i to nieuniknione. Zgadzamy się z tym w zupełności i po części. Bo czy aby na pewno WSZYSTKO ma prawo tak diametralnie się zmienić?
Czy to wrodzone lenistwo czy to brak wiary we własne siły – kobiety bardzo często zostawiają to wszystko tak jak jest. Dodatkowe kilogramy tłumaczą deficytem czasu, pracą, stresem, nadmiar skóry – dzieckiem, które nie daje porządnie o siebie zadbać.
Rozumiemy to doskonale, uwierz. Doba przy maluchu skraca się mega mocno, praca wysysa resztki sił, a siłownia to ostatni punkt o jakim myślimy. To wszystko jednak, można zrobić we własnym domu. Zdrowy, prosty jadłospis i trochę wysiłku fizycznego. Tyle!
Jeśli o własne ciało zatroszczy się już przyszła mama, to po ciąży nie będzie czego naprawiać. W kilka tygodni, max miesięcy – ciało wróci do formy. Jeśli jednak błogosławiony stan upłynie na nie-dietetycznych przyjemnościach lub co gorsze – problemach zdrowotnych, świeżo upieczona mamusia będzie musiała postarać się jeszcze mocniej.
Majka – pozytywna dietetyczka wyznająca zasadę umiaru. Asia – zakochana w treningach, motywacji i dobrej energii graficzka. Obydwie mamy. Obydwie w formie. Jedna dzięki prawidłowemu odżywianiu, druga – dzięki ćwiczeniom.

Da się? Oczywiście! Trzeba tylko chcieć i uwierzyć, że wszystko jest możliwe. 
A Ty – JESTEŚ NAJLEPSZA! I potrafisz! 
Weź głęboki oddech i zacznij walkę o piękne ciało. Swoje ciało. Dla siebie.
My Ci w tym pomożemy!

„ZMIANY ZACZYNAJĄ SIĘ W TWOJEJ GŁOWIE!”

Inspiracji szukaj na naszych blogach. 
Regularnie publikujemy posty żywieniowe i treningowe, a także - motywacyjne. 
Przepisy, artykuły, zestawy ćwiczeń, porady urodowe.
W razie potrzeby - pisz na skrzynkę. Czekamy na Ciebie!
maria.a.brzegowy@gmail.com
fitmamy@gmail.com

motywacje, ćwiczenia, treningi Fitmama powraca do formy
jadłospisy, przepisy, porady Pozytywne żywienie
Grupa wsparcia - motywująca Fitmamy

PS Jeśli dzięki nam, udało Ci się coś zmienić w swoim życiu - żywieniowe nawyki, styl życia ... Zrzuciłaś kilka kilogramów, oduczyłaś się jeść hamburgerów czy zaczęłaś się więcej ruszać - NAPISZ! Przyślij nam swoje zdjęcia "Przed" i "Po'' - niekoniecznie z twarzą (jeśli chcesz pozostać anonimowa). Pomożesz nam w ten sposób zbudować galerię pełną motywacji. Dla siebie, dla nas, dla innych. Razem - możemy więcej!

CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

4 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ