Najnowsze Posty

Apetyt - blogerzy kulinarni zrobili hałas

By 20:56 , , ,Pewnej zimy, zebrało się dwudziestu sześciu blogerów. Pomyśleli, ugotowali, cyknęli sesje i ... stworzyli WIELKIE BUM! Bum na tyle duże, że już w chwilę po publikacji, otrzymali same pozytywne opinie i gratulacje. Należało się. Bo to Bum ruszyło z naprawdę porządnym przytupem. Sporym przytupem.

Magazyn Apetyt miał inspirować, uczyć i promować. Małopolska to region, który naprawdę na tę promocję zasługuje. Nic więc dziwnego, że któregoś dnia wymyśliło się nam stworzyć coś fajnego. Coś, co w ciekawy sposób i w niecodziennym wydaniu umożliwi poznanie tego co dla nas jest codziennością, a dla innych - stanowi teren jeszcze nieodkryty.

Krakowskie obwarzanki, podhalański bundz, oscypek, żętyca. Obok tego - tradycyjne, polskie dania wielkanocne, pyszne nalewki i odrobina ekstrawagancji świątecznej. Przepisy, artykuły, relacje. Kolorowo, klimatycznie, z pasją ...

To wszystko znajdziecie dziś na kartach Apetytu. Magazynu małopolskich blogerów kulinarnych, którzy włożyli w niego swoje doświadczenie, talent i mega dawkę emocji. Jednym słowem - po prostu musicie to zobaczyć!


Nie będę oryginalna i w podobny sposób podziękuje wszystkim za zaangażowanie, a zwłaszcza - Adze z Pora coś zjeść i Kasi z Cook it lean, z którymi spędziłam parę ostatnich wieczorów podczas składania magazynu. Duże brawa dla Was dziewczyny! :)CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW? 
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

3 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ