Najnowsze Posty

KONKURS - Zestaw na lepszą cerę, seks i paznokcie :)

By 19:45 , ,

Zgodnie z obietnicą – dziś na blogu konkurs organizowany we współpracy z Sensilive, dzięki któremu miałam ostatnio okazję przetestować kilka naturalnych wspomagaczy organizmu KLIK.
Do wygrania jest zestaw, w skład którego wchodzi dziesięciodniowa kuracja naturalnym mleczkiem pszczelim i liściasta zielona herbata.
Mam dla Was DWA takie zestawy!

Ponieważ wszyscy bardzo lubimy konkursy, ale nie znosimy się wysilać – warunki uczestnictwa są podobne do tych z poprzednich konkursów.
Aby zawalczyć o nagrodę, musisz więc:

Lubić POZYTYWNE ŻYWIENIE klik oraz SENSILIVE klik
Udostępnić na swojej tablicy TEN post (publicznie)
Oraz dokończyć w komentarzu (w maksymalnie 5 zdaniach) tekst:


Dwie najzabawniejsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi wygrywają wspomniane zestawy.
A więc – DO DZIEŁA J

PS Zostawcie w komentarzu swój adres mail i tożsamość udostępnia cza na Facebooku

1.       Organizatorem konkursu jest blog Pozytywne żywienie
2.       Fundatorem nagród jest firma Sensilive
3.       Konkurs organizowany jest na obszarze Polski i trwa od 3 I do 17 I 2014r.
4.       Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na zadanie konkursowe w komentarzach pod wpisem i pozostawienie adresu mail
5.       Dodatkowo, uczestnik musi polubić fanpag’a Pozytywne żywienie oraz Sensilive.pl, a także udostępnić na swoim profilu post konkursowy (publicznie)
6.       Uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko raz
7.       Zwycięzcami zostają autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi
8.       Nagrodą są produkty firmy Sensilive
9.       Wysyłką nagród zajmuje się firma Sensilive

CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U KLIK

________________________________________________________________________________________-
ZESTAWY WĘDRUJĄ DO:

EWY FAŚCI-FILIP
Spodobało się nam zdanie: " (...) Niezdrowej żywności nie można zakazać, bo na jej miejsce powstanie coś jeszcze gorszego.. należy pokazać od najmłodszych lat że są produkty i potrawy smaczniejsze, zdrowsze". Ma dziewczyna absolutną rację :)

ANI FIRSZT
Jej komentarz o limitach idealnie odzwierciedla stan rzeczy naszego kraju. Niestety.
" (...) By w marcu nie słyszeć ,że już limity powoli się wyczerpują !! "

DZIEWCZYNY GRATULUJĘ!
Proszę o kontakt mailowy w ciągu 3 dni od publikacji Zwycięzców.
Po tym czasie, nastąpi nowy wybór.
maria.a.brzegowy@gmail.com

You Might Also Like

18 komentarze

 1. ...zarządziłabym picie zielonej herbaty obowiązkowo na śniadanie i zażywanie mleczka pszczelego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiecej pieniędzy przekazałabym na edukację prozdrowotną oraz profilaktykę. Zlikwidowałabym NFZ, a przynajmniej ograniczyłabym liczbę ludzi tam pracujących do minimum. I ustaliła realne limity na leczenie i środki pomocnicze. I przestałabym leczyć tych bezrobotnych, którzy są zarejestrowani ponad rok a w tym czasie,pracują na czarno.

  OdpowiedzUsuń
 3. ....zrobiła porządek z Ewusiem:) oraz zlikwidowała kolejki które torują babcie poprzez wydzielenie im specjalistów:) by również młodzi mieli do nich dostęp niekoniecznie po roku czy paru lat oczekiwania w kolejce.

  OdpowiedzUsuń
 4. nikt by nie chorował

  OdpowiedzUsuń
 5. Zarzadzilabym ogolnopolski narodowy dzien picia zielonej herbaty oraz dzien jedzenia miodu :) ma sie rozumieć byłby to dzien wolny od pracy ;) (Monika Szneider mail:nica@interia.pl)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja natomiast będąc Ministrem Zdrowia zrefundowałabym wszystkie naturalne produkty typu : miód, herbaty zielone, białe, ogólnie rzecz biorąc naturalne produkty tak aby każdy śmiertelnik miał do nich dostęp :D nie trzeba byłoby wtedy nadto wydawać pieniędzy na leki a dzięki profilaktyce ludzie mniej by chorowali :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdybym była ministrem zdrowia każdemu wręczyłabym "receptę" na aktywność fizyczną z dawkowaniem minimum 1 godzina dziennie, a jako wsparcie terapii zdrową zbilansowaną dietę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdybym była ministrem zdrowia zarządziłabym więcej akcji promujących zdrowy styl życia oraz karnety do klubów fitness jako receptę od lekarzy z darmowymi wizytami u dietetyka. A jadłospis więzienny zamieniłabym ze szpitalnym, gdyż uważam że pacjenci płacąc podatki powinni mieć zróżnicowane menu a więźniowie , tak jak zasłużyli-ubogie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Więcej pieniążków na leczenie dzieci i osób niepełnosprawnych.2. Zwiększyłabym liczbę osób przyjmowanych dziennie do specjalistów. 3. Wprowadziłabym zwiększenie aktywności fizycznej w szkołach itp. 4. półgodzinna drzemka dla paracowników w godzinach pracy (regeneruje siły umysłowe i fizyczne, podobno w innych krajach niektore firmy tak mają). 5. Większe dofinansowywania na zabiegi operacyjne i badania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zniosłabym limity na dofinansowanie osób walczących z nowotworem. Moja kuzynka ma mięsaka kości i nie zbiera pieniądze na lek, bo jest okropnie drogi. A leku nie ma liście refundowanej, więc jej nie dają. Nikt nie ma prawa decydować komu dać pieniądze na decyzję: kto ma żyć a kto nie! Leki powinny być dostępne dla każdego. Każdy powinien podjąć swoją walkę! I jako minister starałbym się o totalna rewolucję w tym temacie. Kinga Latosińska

  OdpowiedzUsuń
 11. Drogie leki na receptę uwzględniła zniżką ,i przede wszystkim na Nowy Rok dała 3 razy wiekszą pulę pienieżną na zdrowie!By w marcu nie słyszeć ,że już limity powoli się wyczerpują !!

  OdpowiedzUsuń
 12. Zakazałabym sprzedaży w sklepikach szkolnych niezdrowej żywności (typu chipsy, batoniki), zamiast tego dużo owoców, świeżo wyciskane soki, zdrowe kanapki i zdrowe słodycze na bazie stewii.
  Dodatkowo obowiązkowe wykłady dla rodziców i dzieci o szkodliwości jedzenia fast-foodów i cukru na organizm. Trzeba naród uświadamiać...
  a.11@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. a ja chyba jesem samolubem
  bo ja dała bym mamie przy porodzie karnet. 30 dniowy do wykozystania
  na basen lub futness z gwarancja dopilnowania przez ten czas dziecka
  a i karnet mozna by byLo tylko wykozystac przez 7 miesiecy
  to by była dodatkowa mobilizacja ;-)
  andzia.andzia1@gazeta.pl
  Anna Konik -fb

  OdpowiedzUsuń
 14. ...udostrpnila czas reklamowy firmom homeopatycznym, starala sie promować takie produkty i inwestowac w edukacje na ten temat. By przeciętny Kowalski przestal uwazac, ze wszystko, co w aptece musi by zdrowe, a przypomnial sobie dary natury i domowe sposoby leczenia naszych prababc. :)
  Kasia Amro (fb), kate.amr@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Wprowadziłbym już od przedszkola zajęcia dla dzieci, które miały by za zadanie wyrobienie nawyku jedzenia zdrowych produktów poprzez tworzenie potraw i zabawę. Niezdrowej żywności nie można zakazać, bo na jej miejsce powstanie coś jeszcze gorszego.. należy pokazać od najmłodszych lat że są produkty i potrawy smaczniejsze, zdrowsze, które mogą wyglądać bardzo podobnie, na zasadzie zdrowego hamburgera:)
  e.ff@tlen.pl
  Ewa Faści-Filip - fb

  OdpowiedzUsuń
 16. Gdybym była ministrem zdrowia byłabym bogata ;) A tak serio to wprowadziłabym darmowe leczenie każdej mamy, która oczekuje dziecka, oraz darmowy dostęp do specjalistów i leków dla narodzonych dzieciaczków do 3 roku życia.... każda z nas wie ile kosztuje leczenie naszych pociech. Oby wszystkie były zdrowe.<3 Zniżka 50% na pieluchy jednorazowe też bym dała :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdybym była Ministrem Zdrowia to nie przyznałabym się do tego nikomu ze swoich znajomych ;)
  Tracę wiarę w odratowanie publicznej opieki zdrowotnej w tym kraju, i domyślam się, że cały żal za kolejki, ceny, terminy wizyt wszyscy, których znam wylali by na mnie. Tak jakby nowy minister od razu mógł zmienić świat ;) Przecież za każdym nowym ministrem ciągną się jak katar z nosa błędy jego poprzedników.

  OdpowiedzUsuń

Przepis przypadł Ci do gustu? A może masz jakiś pomysł jak go udoskonalić? Tekst dostarczył Ci oczekiwanych informacji? Podziel się tym z innymi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ