Najnowsze Posty

AQUADETOX 2 - Podejmij z nami wyzwanie!

By 10:25 ,


Czujesz, że brak Ci energii? Nieustannie boli Cię głowa? A może poświąteczne, dodatkowe kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Nie martw się! Mamy na to rozwiązanie!

Woda jest podstawowym składnikiem organizmu. Może stanowić aż 45-75 % masy naszego ciała. Jako idealny rozpuszczalnik, stanowi środowisko dla wszystkich procesów życiowych jakie przebiegają w ludzkim organizmie. Jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu procesów trawienia, utrzymania stałej ciepłoty ciała, ochrony mózgu czy rozwijającego się płodu.

Nieustanie tracimy ją wraz z wydzielanym potem, moczem, jak również pijąc duże ilości kawy, czarnej herbaty czy alkoholu. Dodatkowo, zamiast niej wybieramy słodzone napoje, smakowe pseudo-wody i energetyki. Wielu z nas sądzi też, że pić należy dopiero w momencie pojawienia się uczucia pragnienia. To ogromny błąd, gdyż właśnie ta potrzeba picia jest pierwszym symptomem odwodnienia naszego organizmu, którego następstwami są m.in. problemy ze snem, rozdrażnienie, osłabienie czy nawet zatrucie organizmu.


W dniach 13-26.01.2014 trzy strony: Pozytywne żywienie, Fitmama powraca do formy i Zdrowy nawyk picia wody – Kraina wody zachęcają do wzięcia udziału w ogólnopolskim oczyszczaniu organizmu. W ramach tej akcji, przez 2 tygodnie uczestnicy zapisani do grupy, podejmują wyzwanie codziennego picia określonej* ilości czystej wody. Kawa, czarna herbata i alkohol są zabronione.

Przez cały okres trwania akcji, na kolejnych stronach organizatorów, cyklicznie będą pojawiać się notki – tzw. aquaciekawostki. Na samym końcu, w wyniku przeprowadzonego quizu, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają profesjonalne filtry do wody o łącznej wartości 1600 zł.


Jeśli czujesz, że chcesz spróbować, dasz radę, masz świadomość efektów jakie niesie ze sobą naturalne oczyszczanie organizmu – dołącz do nas. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnie stronie akcji AQUADETOX.

SPIESZ SIĘ !!! 
DZIŚ OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW DO GRUPY !!!
JEST NAS JUŻ PONAD 1000 !!!


A to jedna z moich ostatnich filiżanek kawy przed wielką akcją. 
Mam nadzieję, że i ja dam radę! 
W końcu - w grupie siła! :)* według najprostszego równania, wymagana ilość wody  to 30 ml na każdy kilogram masy ciała
CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U

You Might Also Like

0 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ