Najnowsze Posty

I Ty możesz wydać swoją książkę :)

By 20:41

Upały nieznośne, Janek jeszcze gorszy... 
Na pocieszenie - listonosz przyniósł dziś zgrabny pakuneczek.
Niestety, nie był to kolejny wiatrak ale i tak poprawił mi humor.Jakiś czas temu zlecono mi wykonanie fotoksiążki w ramach testów. Ponieważ, zwykle wszyscy wykonują takową wklejając w nią najróżniejsze zdjęcia z wakacji, urodzin, imprez czy porodówek - ja postanowiłam być nieco bardziej oryginalna.
Już dawno marzyła mi się własna żywieniowo-kulinarna fotoksiążka, toteż całą CEWE wypełniłam swoimi przepisami i artykułami.

Aby zacząć tworzenie takiej książki, musisz najpierw ściągnąć odpowiedni program. Tym razem korzystałam z usług Fotojokera.
Pomimo początkowych obaw, program jest dziecinnie prosty i szybko wciąga.
Bez trudu zapełnisz kolejne strony zdjęciami, tekstami czy obrazkami.

Całość możesz urozmaicać gotowymi clipartami, prostym lub bajkowym tłem, maskami, które przycinają Ci zdjęcie zgodnie z danym kształtem.

Gdy zakończysz tworzenie swojej CEWE, w banalny sposób składasz zamówienie, wybierasz formę dostawy i ... cieszysz się swoją własną autorską książką :)
Jedyną wadą do której się przyczepię, jest mały rozmiar fotoksiążki podczas jej tworzenia. Nie każdy ma sokoli wzrok i nie każdy ma komputer z dużym ekranem. Gdy piszesz jakiś tekst lub załączasz zdjęcie - może się zdarzyć, że nie dostrzeżesz wszystkich szczegółów.
Poza tą jedną rzeczą - jestem zdecydowanie na TAK. 
Pięknie wykonana, porządna i estetyczna okładka, świetna jakość zdjęć oraz szybka realizacja.

FOTOKSIĄŻKA


CHCESZ NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ NOWĄ PORCJĘ TEKSTÓW I PRZEPISÓW?
POLUB MNIE NA FACEBOOK-U KLIK

You Might Also Like

4 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ