Najnowsze Posty

KONKURS "Dieta bez pszenicy" William Davis

By 17:10

KONKURS


Dla kilku Szczęśliwców zainteresowanych recenzją książki Williama Davisa "Dieta bez pszenicy", mam 3 egzemplarze tejże książki ufundowane przez wydawnictwo Bukowy las

W ramach zadania konkursowego, musicie jedynie odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie. Również i Wasza odpowiedź nie musi być obszernym referatem.


Z jakiego produktu/całego dania opartego na pszenicy nigdy byście nie zrezygnowali i dlaczego?

Czy może jest to pachnący, pyszniutki chlebek prosto z piekarni, cynamonowe bułeczki z IKEI, pizza na grubym cieście czy może kruche ciasto śliwkowe wypieku Waszej Babci? A może jeszcze coś innego?

Odpowiedzi udzielajcie pod tym postem.
Gdyby Wasza wyobraźnia popłynęła nieco dalej - linki do zdjęć/filmików czy innych dzieł - również zamieśćcie pod spodem.
Nie zapomnijcie o podaniu swojego maila oraz nicka (im bardziej bezosobowe nazwy, tym mniejsza szansa, że oskarżycie kogoś o ''kontakty'' :)

PS Jedna osoba może udzielić tylko 1 odpowiedzi 

Na zgłoszenia czekam równiutki miesiąc - do 18 marca. Wyniki - dnia następnego tutaj na blogu i na fanpag'u. Wybiorę 3 odpowiedzi, które najbardziej mnie zainteresują/rozbawią/zastanowią.

Jeśli macie Facebooka, miło nam będzie jeśli polubicie nasze fanpag'e (ale nie jest to absolutnie żaden warunek konieczny):
Pozytywne żywienie 
Polska gotuje
Bukowy las

UWAGA! Wysyłka książek tylko na terenie Polski!

You Might Also Like

31 komentarze

ZOBACZ RÓWNIEŻ